O nas

Jesteśmy po to, by dzielić się Słowem

Jesteśmy braćmi i siostrami rozsianymi po całej Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Jesteśmy całkowicie obcymi sobie ludźmi, z różnymi zainteresowaniami, których połączył ON – Jezus Chrystus. Jesteśmy handlowcami, budowlańcami, nauczycielami, lekarzami, przedsiębiorcami. Pochodzimy z różnych rodzin i środowisk, ale dzięki Jego łasce, mogliśmy się poznać i razem zacząć wzrastać w Jego nauce.

 

Jesteśmy grzesznikami, ale dzięki łasce okazanej nam przez Ojca, zostaliśmy zaadoptowani przez Niego i przekazani Synowi, aby nas zachował na dni ostateczne.

Wszystko, co mi daje Ojciec, przyjdzie do mnie, a tego, który przyjdzie do mnie, nie wyrzucę precz. Zstąpiłem bowiem z nieba nie po to, żeby czynić swoją wolę, ale wolę tego, który mnie posłał. A to jest wola Ojca, który mnie posłał, abym nie stracił nic z tego wszystkiego, co mi dał, ale abym to wskrzesił w dniu ostatecznym. I to jest wola tego, który mnie posłał, aby każdy, kto widzi Syna i wierzy w niego, miał życie wieczne, a ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym.
Ewangelia Jana 6, 37-40

 

Dlatego też uważamy, że możesz z nami wzrastać w poznaniu Słowa i karmić się Nim każdego dnia. Jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc. Niezależnie czy jesteś bogaty, czy biedny. Czy masz dobre, czy złe życie. Chcemy przekazać Ci prawdę o Jezusie Zbawicielu.